Благодійний проект фонду Let’s Help
Click to order

Неговська Юлія Миколаївна

Ректор Університету "Протон"

Киянка у другому поколінні, Юлія Неговська отримала дві вищі освіти: у Київському університеті будівництва та архітектури та у ВНЗ Національної академії управління.

У 2014 році захистила дисертацію та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.


Юлія Неговська понад 30 років пропрацювала у сфері вищої освіти у Національній академії управління і пройшла по кар‘єрній сходинці від референта до виконавчого директора та декана економічного факультету.


Має 5 публікацій у фахових виданнях України; декілька підручників, навчально-методичних посібників.

Брала участь у колективній монографії, а під час проходження акредитації вищого навчального закладу була Гарантом Навчальної Програми.


Заснувала щорічну премію "Меріголд" у вигляді золотої статуетки, яку вручали найкращим викладачам, студентам та симпатикам академії. Урочистості відбувалися практично на всіх великих сценах Києва – Оперний театр їм.Т. Шевченка, театр ім. Івана Франка, Київський театр оперети та ін.


Ректоркою Університету третього віку "Протон" Юлія була обрана влітку 2023 року.


"Протон – це унікальний проєкт, який допомагає людям літнього віку почуватись потрібними! Це проєкт, в якому старші люди, будучи викладачамим-волонтерами, можуть поділитись своїм досвідом та реалізувати свої свої знання на повну. В той же час студенти – можуть дізнатись багато нового та цікавого для себе, аби наповнити своє життя та зробити його більш діджиталізованим, навіть в 60+" - каже Юлія.

Наша команда

Команда Університету Протон – професійні менеджери, відповідальні та емпатичні особистості, які підбирають досвідчених сучасних педагогів та організовують навчальний процес на високому рівні.
 • Ольга Бондаренко

  Ініціаторка навчально-соціального проекту
 • Неговська Юлія

  Ректорка університету третього віку "Протон"
 • Катерина Сусліч
  Операційна директорка фонду "Let's Help"
 • Сидорцова Яна
  SMM-спеціалістка
  університету "Протон"