Новини

В Університеті відбулась педагогічна рада за участі викладачів з п’яти міст України

Найцінніше, що ми маємо в Університеті третього віку «Протон» – це наші студенти та викладачі.

Останні – великі ентузіасти, які вчать студентів виключно за своїм внутрішнім покликом та на волонтерських засадах. Тому ми завжди намагаємося підтримувати їх в навчальному процесі та робити максимально все для того, аби наш «Протон» розвивався та ставав ще кращим для вас!

22 вересня у нас відбулося засідання педагогічної ради, модератором якого стала Керівник проекту Університету Анна Клименко.

Ми представили нову концепцію «Протону», адже продовжуємося рости і рухатися вперед!
Нагадаємо, що зовсім скоро, 1-го жовтня ,стартує наш освітній Протон-Марафон «Втілюй мрії у 60+», в рамках якого вже в жовтні відбудуться освітні заходи Університету третього віку Протон в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі, куди ми запрошуємо майбутніх студентів.

Ольга Бондаренко, ініціаторка проекту УВТ «Протон» та Голова правління Благодійного фонду «Let`s help» подякувала усім викладачам-волонтерам, які приєднались до команди Університету в п’яти містах України.

«Ми вдячні вам за те, що ви готові поділити своїми знаннями, своїм часом з людьми елегантного віку. Ви неймовірні люди, з величезним серцем. І я дуже радію, що ви приєднались до цього проекту», - сказала вона.

«Зараз ми активно готуємося до початку роботи Університету ще в 4-х українських містах, і хочемо запропонувати нашим слухачам справді цікаві та корисні навчальні дисципліни. Саме тому ми разом з нашою неймовірною командою сьогодні тут. Обіцяємо, у нас буде чим здивувати кожного, хто поповнить лави наших студентів», - наголосила Ольга Бондаренко.

Ректор Університету третього віку «Протон» Жанна Саврилова представили новий навчальний план на 2021-2022 роки та наголосила на важливості волонтерської складової в роботі Університету.


Педагоги також послухали цікаву лекцію про особливості викладання для літніх людей, яку провела для нас Директор Інституту освіти дорослих, Голова правління Української асоціації освіти дорослих, професор Лариса Лук’янова.