Новини

В Університеті відбулась педагогічна рада за участі викладачів з п’яти міст України

Найцінніше, що ми маємо в Університеті третього віку «Протон» – це наші студенти та викладачі.

Останні – великі ентузіасти, які вчать студентів виключно за своїм внутрішнім покликом та на волонтерських засадах. Тому ми завжди намагаємося підтримувати їх в навчальному процесі та робити максимально все для того, аби наш «Протон» розвивався та ставав ще кращим для вас!

22 вересня у нас відбулося засідання педагогічної ради, модератором якого стала Керівник проекту Університету Анна Клименко.

Ми представили нову концепцію «Протону», адже продовжуємося рости і рухатися вперед!
Нагадаємо, що зовсім скоро, 1-го жовтня ,стартує наш освітній Протон-Марафон «Втілюй мрії у 60+», в рамках якого вже в жовтні відбудуться освітні заходи Університету третього віку Протон в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Дніпрі, куди ми запрошуємо майбутніх студентів.

Ольга Бондаренко, ініціаторка проекту УВТ «Протон» та Голова правління Благодійного фонду «Let`s help» подякувала усім викладачам-волонтерам, які приєднались до команди Університету в п’яти містах України.

«Ми вдячні вам за те, що ви готові поділити своїми знаннями, своїм часом з людьми елегантного віку. Ви неймовірні люди, з величезним серцем. І я дуже радію, що ви приєднались до цього проекту», - сказала вона.

«Зараз ми активно готуємося до початку роботи Університету ще в 4-х українських містах, і хочемо запропонувати нашим слухачам справді цікаві та корисні навчальні дисципліни. Саме тому ми разом з нашою неймовірною командою сьогодні тут. Обіцяємо, у нас буде чим здивувати кожного, хто поповнить лави наших студентів», - наголосила Ольга Бондаренко.

Ректор Університету третього віку «Протон» Жанна Саврилова представили новий навчальний план на 2021-2022 роки та наголосила на важливості волонтерської складової в роботі Університету.


Педагоги також послухали цікаву лекцію про особливості викладання для літніх людей, яку провела для нас Директор Інституту освіти дорослих, Голова правління Української асоціації освіти дорослих, професор Лариса Лук’янова.

Made on
Tilda