Новини

Раді представити нову ректорку Університету третього віку "Протон"

Шановні студенти Університету третього віку "Протон"!

Ми раді представити Вам нового ректорка університету - Юлію Миколаївну Неговську.

Юлія з першої зустрічі заполонила серця всієї команди БФ Let’s help! Знаєте, буває так, що людина тільки заходить у приміщення, а ти вже розумієш – це вона! Так склалось і у нас з Юлією.

Киянка у другому поколінні, Юлія отримала дві вищі освіти: у Київському університеті будівництва та архітектури та у ВНЗ Національної академії управління. У 2014 році захистила дисертацію та здобула науковий ступінь кандидата економічних наук.
Юлія Неговська понад 30 років пропрацювала у сфері вищої освіти у Національній академії управління і пройшла по кар‘єрній сходинці від референта до виконавчого директора та декана економічного факультету. Має 5 публікацій у фахових виданнях України; випустила декілька підручників та навчально-методичних посібників; брала участь у колективній монографії.

Під час проходження акредитації вищого навчального закладу Юлія Неговська була Гарантом Навчальної Програми, а ще заснувала щорічну премію Меріголд у вигляді золотої статуетки, яку вручали найкращим викладачам, студентам та симпатикам академії. Урочистості відбувалися практично на всіх великих сценах Києва – Оперний театр їм.Т. Шевченка, театр ім. Івана Франка, Київський театр оперети.

Можна говорити довго про досягнення нової ректорки, але найголовніше це те, що Юлія щира та енергійна людина, яка так само як і ми, хоче, щоб люди 60+ в Україні мали можливість отримувати нові знання, займатись саморозвитком та наповнювати позитивом своє життя!

Тож, дивіться розклад занять на сайті та в нашому офіційному Вайбер-каналі та бажаємо Вам насиченого та цікавого навчального року!