Новини

"Протон-Марафон" в Одесі: студенти відвідали запальний майстер-клас від Євгена Кота


7 жовтня в Одесі відбувся запальний майстер-клас в межах освітнього проекту «Протон-Марафон: втілюй мрії у 60+!»

Заряджав позитивом і вчив студентів Університету третього віку "Протон" основним рухам хореограф, суддя шоу «Україна має талант» Євген Кот.

«Я намагався максимально створити таку атмосферу, щоб учасники і учасниці майстер-класу відчували себе молодими, відчували, що можуть танцювати, що у них все вийде, – розповідає Євген Кот. –Бо насправді не існує віку, коли вже пізно танцювати чи загалом відкривати щось нове для себе».

Майстер-клас відбудеться в межах благодійного освітнього проекту «Протон-Марафон: втілюй мрії у 60+!», ініційованого Університетом третього віку «Протон» за підтримки Благодійного фонду «Let’s help». Марафон триває з 1 по 13 жовтня і охоплює Київ, Одесу, Львів, Харків і Дніпро.

«Моєю основною задачею було підняти настрій і розрухати всіх учасників майстер-класу. Я показував їм нескладну хореографію, намагався запропонувати щось веселе і запальне, щоб ніхто з присутніх не відчував, що в нього щось не виходить, а щоб всі просто танцювали й отримували від цього задоволення, – розповідає хореограф, суддя шоу «Україна має талант» Євген Кот. – Танці – це не просто фізичне навантаження, корисне в будь-якому віці, це ще й настрій, нові відчуття, впевненість у собі та велике задоволення».
Урок танців від зіркового тренера проходив у приміщенні Єврейського культурного центру «Beit Grand».

«Ми впевнені, що ніколи не пізно відкрити для себе щось нове і що можна розвиватися як особистість у будь-якому віці. Наш культурний центр – це місце якісного дозвілля й усебічного розвитку людини, і ми завжди з радістю підтримуємо ініціативи, ідеї та цінності яких резонують з нашими. Саме тому нам було важливо підтримати «Протон-Марафон» і цей танцювальний майстер-клас. Це чудово, що люди літнього віку продовжують жити активним життям і мають можливість пробувати і дізнаватися щось нове. Все це – про формування суспільства, комфортного для всіх», – говорить менеджерка Єврейського культурного центру«Beit Grand» Анна Басова.

Мета проекту «Протон-Марафон: втілюй мрії у 60+!» – надихнутилюдей похилого віку жити насиченим і цікавим життям, втілювати мрії і здобувати нові знання. А також – розповісти більше про можливості, які пропонує пенсіонерам Університет третього віку «Протон», який з 1 жовтня 2021-го починає працювати ще в чотирьох містах, окрім Києва, – Одесі, Львові, Дніпрі та Харкові. Для того, щоб стати студентом чи студенткою «Протона», потрібні лише дві речі – пенсійне посвідчення і велике бажання здобувати нові знання і досвіди.

У рамках Марафону вже відбулися лекція про Щастя тренерки і засновниці проекту Upgrade Алли Клименко у Києві, майстер-клас з ІТ «З Google життя в 60+ ще яскравіше» у Дніпрі та семінар «Як почати бізнес у 60+» в Харкові.

Попереду – Львів, де 10 жовтня телеведуча та суддя кулінарного шоу «МастерШеф» Тетяна Літвінова навчить готувати італійські страви. Завершиться Марафон 13 жовтня у Києві благодійним кінопоказом у кінотеатрі «Жовтень».