Анонси подій

У Києві розпочинається «Протон-Марафон: втілюй мрії у 60+!».

1 жовтня – у Міжнародний день людей похилого віку – у Києві розпочинається благодійний освітній проект «Протон-Марафон: втілюй мрії у 60+!».

Його ініціює Університет третього віку «Протон» за підтримки Благодійного фонду Let’s help!

Мета Марафону – надихнути людей похилого віку жити насиченим і цікавим життям, втілювати мрії і здобувати нові знання. А також – розповісти більше про можливості, які пропонує пенсіонерам Університет третього віку «Протон», який з 1 жовтня 2021-го починає працювати ще в чотирьох містах, окрім Києва, – Одесі, Львові, Дніпрі та Харкові.

Для того, щоб стати студентом чи студенткою «Протона», потрібні лише дві речі – пенсійне посвідчення і велике бажання здобувати нові знання і досвіди.

📌Протон - Марафон стартує 1 жовтня у столиці, де в Київському Національному університеті імені
Т.Г. Шевченка відома психологиня, тренерка, засновниця проекту Upgrade Алла Клименко прочитає лекцію про Щастя.

📌3 жовтня у Дніпрі відбудеться майстер-клас з ІТ «З Google життя в 60+ ще яскравіше».

📌5 жовтня у Харкові бізнес-тренер Олег Щербенко поділиться дієвими інструментами на тренінгу «Як почати бізнес в 60+».

📌7 жовтня в Одесі суддя шоу «Україна має талант» Євген Кот проведе танцювальний майстер-клас.

📌10 жовтня у Львові телеведуча та суддя кулінарного шоу «Майстер шеф» Тетяна Літвінова навчить готувати італійські страви.

📌Завершиться Марафон 13 жовтня у Києві благодійним кінопоказом у кінотеатрі «Жовтень».

Вхід на події – за запрошеннями.

Університет третього віку «Протон» – це благодійний навчально-соціальний проект, який з 2009 року надає можливість людям старшого віку безкоштовно отримувати освіту та здобувати нові навички. У 2021 році Благодійний фонд Let’s help! узяв під опіку Університет запускає його в новому форматі, масштабуючи на Харків, Одесу, Львів та Дніпро, а в майбутньому – і на інші міста України.

Слідкуйте за новинами та дізнавайтеся деталі заходів тут, а також на сторінках Університету третього віку «Протон» і Благодійного фонду Let’s help!

#протон_марафон #втілюй_мрії_в_60