Благодійний проект фонду Let’s Help
Click to order
Total: 
Ваше Ім'я:
Ваш email:

Саврилова Жанна Леонідівна

Ректор Університету Протон
Закінчила Київський торговельно-економічний інститут, має освіту економіста.

З червня 2009 року є ректором і керівником проекту «Університет третього віку».

Нагороджена почесною грамотою від головного управління соціального захисту населення м. Києва, за самовіддану бездоганну працю та високі досягнення у сфері соціального захисту населення.

Жанні Леонідівні було присуджено нагороду „Leader She European Awards”. Вона є однією з шести видатних жінок, які отримали такі ж нагороди за внесок у розвиток соціального захисту своєї країни (Премію вручали також у Болгарії, Угорщині, Польщі, Хорватії та Румунії). Їй вручено почесну грамоту "Киянка року-2010".

“Університет третього віку” – це своєрідна панацея від депресії, замкнутості в своїх проблемах. Варто лише зробити перший крок, перебороти себе і сказати: „Я можу!”. Студенти поспішають на заняття, як на побачення, адже завдяки Університету вони розуміють: життя ще має безліч перспектив, не дивлячись на те, що вони вже на пенсії. Крім цього, тренування пам’яті, розширення світогляду, а головне – приємне спілкування є запорукою душевної молодості та доброго самопочуття!”, - стверджує вона.

Наша команда

Команда Університету Протон – професійні менеджери, відповідальні та емпатичні особистості, які підбирають досвідчених сучасних педагогів та організовують навчальний процес на високому рівні.

Саврилова Жанна Леонідівна

Ректор
Меркулова
Ксенія
Регіональний менеджер у місті Харків
Тел: (098)418-65-21
Коломенська Наталія

Регіональний менеджер у місті Дніпро

Тел: (098)115-75-13

Оксана Вихованець
Регіональний менеджер у місті Одеса
Тел: (098)373-87-87
Коваль
Павло
Регіональний менеджер у місті Львів
Тел: (098)116-00-90
Барабаш Михайло Степанович
Викладач німецької мови
Літвінова Ірина
Естетичний коуч, інструктор з нейрографіки