Благодійний проект фонду Let’s Help
Click to order

Партнери Університету третього віку "Протон"

Сьогодні люди живуть набагато довше, ніж сто років тому, що є одним з головних досягнень суспільства в галузі медицини, генетики, організації харчування та розвитку технологій. До 2050 року близько 2 млрд. чоловік досягнуть віку 60-ти років і старше, причому 80% з них будуть жити в країнах, що розвиваються.

Більш довге і здорове життя несе в собі величезний потенціал для економічного та соціального розвитку і самореалізації кожної людини.

Сьогодні програма освіти упродовж усього життя прийнята і здійснюється в більшості розвинутих країн світу. Це є ключем до тривалого та активного життя.

В Україні, на жаль, досі не сформована культура старіння. У більшості українців з виходом на пенсію втрачається коло спілкування, зменшуються доходи, через брак активності страждає фізичне і психічне здоров’я. Стрімкий розвиток технологій також викликає стреси, потребує адаптації і постійного навчання.
Щоб змінити цю ситуацію в Україні ми запускаємо Університет третього віку ПРОТОН.

Університет третього віку ПРОТОН своєю місією вбачає впровадження культури навчання протягом усього життя серед українців, об’єднання поколінь через “діджиталізацію” та покращення якості і тривалості активного життя людей пенсійного віку.

Ваша організація, компанія чи установа є соціально відповідальною? Ви бажаєте долучитись до благодійних проектів та творити добро разом із однодумцями? Запрошуємо вас стати нашим партнером!

Можливі способи допомоги для партнерів:

1
Оплатити роботу кваліфікованого спікера
2
Надати для участі в проекті цікавого лектора
3
Оплатити грант на навчання одного студента
3500 грн/рік
4
Надати приміщення для занять
5
Підтримати інформаційно
6
Виділити кошти на технічне обладнання приміщень
7
Профінансувати адміністративні чи маркетингові витрати
8
Профінансувати запуск та функціонування проекту в певному регіоні
9
Надати освітній грант для розвитку проекту
10
Надати будівлю для розміщення Університету
Стати партнером