Благодійний проект фонду Let’s Help
Click to order

Ольга Бондаренко

Ініціатор проекту Університет Протон
У 2015 році разом із сім'єю заснувала та очолила благодійний фонд «Let's Help!», який опікується літніми людьми по всій Україні. Є експертом в геріатричних послугах в Україні, проводячи трансформаційні зміни в цій сфері, які впливають на якість життя людей літнього віку.

У 2021 році і ініціювала створення “Українського пенсійного форуму” - експертної платформи з розробки та впровадження пенсійної стратегії України.

З 2018 року входить до Координаційної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, є членом Ради безбар’єрності при Кабінеті міністрів України. Була радником Міністра Соціальної політики України.

Є монітором та спостерігачем Національного Превентивного механізму — незалежного органу, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань, та спрямований на регулярний моніторинг усіх місць несвободи та соціальних закладів з метою попередження у них жорстокого поводження з людьми, які там знаходяться.

У 2000 році здобула вищу освіту в Приазовському Державному Технічному Університеті за фахом Банківська справа. У 2018-19 році отримала ступень MBA у Києво -Могилянській Бізнес Школі.
Протягом багатьох років працювала у банківському секторі.

Наша команда

Команда Університету Протон – професійні менеджери, відповідальні та емпатичні особистості, які підбирають досвідчених сучасних педагогів та організовують навчальний процес на високому рівні.
 • Ольга Бондаренко

  Ініціаторка навчально-соціального проекту
 • Неговська Юлія

  Ректорка університету третього віку "Протон"
 • Катерина Сусліч
  Операційна директорка фонду "Let's Help"
 • Сидорцова Яна
  SMM-спеціалістка
  університету "Протон"