Благодійний проект фонду Let’s Help
Click to order

Навчальна програма
"Індивідуальна" університету третього віку Протон

Ви можете сформувати для себе індивідуальний план навчання. Пропонуємо більше 20 напрямків на вибір, з яких Ви можете обрати три предмети у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття. За ціє програмою Ви можете вивчати іноземні мови, розвинути свої цифрові навички, займатися творчістю або спортом. Оберіть, що цікаво саме Вам!

Лекції

Команда Університету третього віку Протон обирає для студентів найактуальніші предмети, які несуть багато нових знань та цікавої інформації.
Фінансова грамотність
На курсі ви познайомитесь з основними економічними поняттями та принципами управління фінансами, які дозволять управляти власними фінансами, а можливо, й розпочати власний бізнес. Познайомитесь з видами банківських продуктів, основами податкового законодавства, способами накопичення капіталу та інвестування, поняттями фінансової безпеки та страхування.
Макро та мікроекономіка
На курсі ви познайомитесь з закономірностями функціонування економіки країни в цілому та її частин, галузей. З таким процесами і явищами як інфляція, безробіття, бюджетний дефіцит, економічне зростання, державне регулювання тощо. А також з діяльністю окремих економічних суб'єктів — споживачів, робітників, вкладників капіталу, інші.
Інноваційні технології та тренди
На курсі ви познайомитесь з радикально новими чи удосконаленими технологіями, які істотно поліпшують умови життя та виробництва. А також з напрямками розвитку в різноманітних областях життя (наприклад, в одязі, фінансах, технологіях або дизайні).
Психологія
Українська культура
На курсі ви опануєте сукупністю духовних та матеріальних цінностей, створених українським народом протягом його історії. Простежите, як географічні умови, особливості історичного шляху, а також взаємодія з іншими етнокультурами вплинули на українську культуру.
Література
Ви будете знайомитись з літературами народів світу від давнини до сьогодення.
Культурологія
Ви будете вивчати специфіку розвитку матеріальної та духовної культури цивілізацій, етносів, націй в історичних періодах.
Краєзнавство
Ви будете вивчати відомості про територію України з різних точок зору: географії, геології, метеорології, рослинного і тваринного світу, населення, господарства, історії, культури тощо.
Психологія. На курсі ви познайомитесь з закономірностями виникнення, розвитку і функціонування психіки і психічної діяльності людини та груп людей.
ЗСЖ (Здоровий спосіб життя)
На курсі ви навчитеся розумно використовувати свій життєвий потенціал, з дотриманням науково обґрунтованих рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я та інших медичних організацій.
Стиль життя
На курсі ви отримаєте сукупність життєвих цінностей, норм та рекомендацій якими будете керуватися у поведінці та житті.

Практичні заняття

В сучасному світі надзвичайно важливо бути “на ти” з новими технологіями та володіти іноземними мовами. Наші практичні заняття спрямовані на опанування іноземних мов та інформаційних технологій.

Проходить один раз на тиждень у групі до 15 осіб, тривалість заняття 90 хвилин.
Ви маєте можливість в додаток до основної програми обрати ще й одне із запропонованих практичних занять.
Інформаційні технології
Ви будете на ти з комп’ютером, смартфоном, легко зможете знаходити необхідну інформацію в інтернеті та користуватись послугами онлайн.
Англійська мова
На курсі ви отримаєте базові знання найпоширенішої мови світу та матимете можливість поглиблювати їх.
Німецька мова
На курсі ви отримаєте базові знання мови, яка є другою за поширеністю у Європі та матимете можливість поглиблювати їх.
Іспанська мова
На курсі ви отримаєте базові знання мови, якою розмовляє більше ніж 700 мільйонів населення та матимете можливість поглиблювати їх.
Усі викладачі практичних занять, хоч і працюють на волонтерських засадах, підходять до своєї справи відповідально та творчо, вони максимально налаштовані на якісне викладання та діалог зі студентами.

Активні та творчі заняття

В здоровому тілі здоровий дух! Важливість активних фізичних вправ для літніх людей важко переоцінити. Кожне заняття, від йоги до фітнесу, враховує вікові особливості студентів та їхні потреби та дарує легкість, хороше самопочуття та спілкування в колі однолітків.

Проходить один раз на тиждень у групі до 30 чоловік, тривалість заняття 60 хвилин.
У вас є можливість обрати одне із запропонованих активних або творчих занять.
Йога
Ви практикуватимете різні фізичні та духовні практики, націлені на управління психічними і фізіологічними функціями організму з метою досягнення розуміння сенсу буття.
Китайська гімнастика Цигун
Ви практикуватимете стародавнє китайське мистецтво саморегуляції життєвої енергії.
Фітнес
Ви займатиметесь фізичною активністю спрямованою на підтримання гарної загальної фізичної форми, що досягається за рахунок правильного харчування, відпочинку і помірних фізичних навантажень.
Танці
Ви практикуватимете ритмічні, виразні рухи тіла, які вибудовуються в певну композицію і виконуються з музичним супроводом.
Скандинавська хода
Ви практикуватимете фізичну активність, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні.
Психологія практичні заняття (Арт-терапія)
Ви практикуватимете один з напрямів в психотерапії та психологічної корекції, який матиме позитивний вплив на ваш психоемоційний стан, шляхом застосування певних практик.
Рукоділля (печворк)
Ви власноруч створюватимете предмети, унікальні за своїм виглядом та в єдиному екземплярі.
Родовід

Ви будете вивчати дані про родоводів людей та будувати своє власне родове дерево.

Усі педагоги, які викладають активні та творчі заняття в Університеті третього віку Протон, залюбки діляться зі студентами своєю енергією та знаннями, демонструють найкращі практики та нові можливості для кожної людини.

Реєструйтеся зараз!

Щоб стати студентом Університету третього віку "Протон" заповніть анкету